Theodor Billing oljemålning
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
THEODOR BILLING (1817-1892): Forslandskap med ett konstnärssällskap i förgrunden, signerad och daterad T, Billing 1846, olja på duk, ca 68x91 cm
Kuntoraportti
Duklagningar
407226
Päivämäärä:
2016-09-21