Rolf Mellström oljemålning
2016-09-21
407206
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROLF MELLSTRÖM (1896-1953): Sjöbodar, Öregrund, signerad och daterad Rolf Mellström 1946, olja på pannå, ca 50x73 cm