Olle Nordberg oljemålning
2016-09-21
407174
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Middagsbjudning, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, ca 19x26 cm