Taklampa
2016-09-21
407129
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, mässing samt plåt, 1900-talets första hälft, för 7 ljuspunkter, dekor i form av växtslingor, höjd ca 90 cm
Slitage, skador