Sven Ahlgren oljemålning
2016-09-21
407124
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN AHLGREN (1922-1997): Solnedgång över norsk fjord, signerad Ahlgren, olja på duk, ca 90x125 cm