Ola Billgren färglitografi
2016-09-21
407027
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLA BILLGREN (1940-2001): "Tedrinkaren", samsignerad och daterad Ola Billgren Louis Womack-69, 49/75, färglitografi, ca 40x55 cm