Orientmatta
2016-09-29
406966
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, figural, ca 340x251 cm
Jämnt hårdare slitage, senare langetteringar, kanter med mindre lagningar, något kortad