Akke Hugh Malmeström oljemålning
2016-09-20
406934
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AKKE HUGH MALMESTRÖM (1894-1968), "Rimfrost", signerad och daterad A.H. MALMESTRÖM -42 olja på pannå, ca 40x50 cm