Richard Ryan
2016-09-29
406893
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): (4), "Manhattan in fashion", litografier, signerade och numrerade 309/350, ca 63 x 47 cm