Serveringsvagn
2016-09-20
406763
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, gulmetall och skivor i jakarandamönstrat plastkaminat, hjul,1900-talets andra hälft, höjd inkl. handtag ca 76 , 47x77 cm
Brukslitage.