Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
BORD, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, fanérade i mahogny, med stenskiva, på pelarfot, beslag i mässing, höjd ca 58, diameter 34 cm
Bruksslitage
406750
2016-09-20