Carsten Rudolfsen oljemålning
2016-09-20
406740
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CARSTEN RUDOLFSEN (Danmark, född 1957): Komposition, signerad Carsten Rudolfsen, olja på duk, ca 70x40 cm