Anita Fröding oljemålning
2016-09-20
406737
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANITA FRÖDING (född 1942): "Sagan om dt röda äpplet", monogramsignerad, olja på duk, ca 33x41 cm, oramad