Oidentifierad konstnär sjölandskap
2016-09-20
406728
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (otydligt signerad), sjölandskap med båtar, 1800-talets andra hälft, duk uppfodrad på pannå, dagermått ca 31 x 44 cm.
Krackelyr.