Lennart Jirlow färglitografi
2016-09-21
406684
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Trädgård, signerad L. Jirlow, EA-upplaga, färglitografi, blindstämplad Mourlot, ca 55 x 37,5 cm