Överstycke gustavianskt
2016-09-20
406649
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ÖVERSTYCKE, gustavianskt, skulpterad och förgylld dekor, ca 100x18 cm
Smärre slitage