Soffa 1950-tal
2016-09-24
406646
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SOFFA, Svensk design, 1950-60-tal, svängd form, klädd i blått tyg, höjd ca 70, längd ca 180 cm
Smärre slitage