Flintlåspistol
2016-10-13
406526
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FLINTLÅSPISTOL, 1700-tal, pipa med graverad dekor, etsat lås, mässingsbeslag, längd 54 cm
skador, omarbetad