Takarmatur Svend Aage Holm tillskriven
2016-09-19
406473
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
SVEND AAGE HOLM, tillskriven, takarmatur, Holm Sørensen & Co., Danmark 1950-tal, stomme i vitlackerad plåt och teak, direkt och indirekt ljus, höjd ca 49 cm
Smärre slitage