Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
HJALMAR LINDE (1867-1948): Visby, signerad H Linde, olja på duk, ca 52x57 cm
Zustandsbeschreibung
406453
2016-09-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner