Falkenberg golvlampa
2016-09-19
406421
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FALKENBERG, golvlampa, 1960-tal, lacerad metall samt mässing, vinklingsbar, höjd ca 130 cm
Visst slitage