Hans-Agne Jacobsson vägglampor
2016-09-19
406410
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglampor, 1 par, 1960-tal, mässing, bredd ca 90, djup 34 cm
Visst slitage