Soffbord
2016-09-19
406407
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1950-tal, teak med benställning i betsad bok, på hjultrissor, höjd 62, 120x61 cm
Visst slitage