Taklampa mässing
2016-09-19
406402
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, mässing 1960/70-tal, tulpanformad, diameter ca 45 cm
Visst slitage