Gästis stolar
2016-09-19
406333
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ÅKE AXELSSON, "Gästis", stolar, 8 st, Galleri Stolen, 1900-talets slut, rödbok, rödbetsade, sitsar i skinn, stämplade, sitthöjd 45 cm, stapelbara
Bruksslitage