Yrjö Edelmann färglitografi
2016-09-18
406216
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition, signerad Y Edelman, 104/150, färglitografi, 42x62 cm