Frithiof Berglund
2016-09-24
406213
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FRITHIOF BERGLUND (1905-73): Blomsterstilleben, signerad Frithiof Berglund, olja på pannå, ca 46x37 cm
smärre slitage