Anders Zorn etsning
2016-09-18
406183
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): Självporträtt, 1904, etsning, osignerad, 3 état, 17,5x12,5, Asplund180, H&H 119, ZG 180, ur Die Graphischen Künste 1905
Gulnad. Fläckar. Ej examinerad ur ram