Sjölandskap
2016-09-18
406181
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LEONARD WIEDH (1866-1938): Sjölandskap med stuga, otydligt signerade och daterade, olja på duk, ca 40x70 cm