Hjalmar Bergkrantz
2016-09-18
406176
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HJALMAR BERGKRANTZ (1900-tal): ´´Efter ovädret´´, signerad och daterad 1917, olja på duk, ca 50x61 cm