Cottagemotiv oljemålning
2016-09-17
406011
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Cottagemotiv, påskrift a tergo Sigrid Päivärinta, olja på duk, ca 31x41 cm