Oidentifierad konstnär olja
2016-09-24
405996
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Eldhärjad stad med flyende sällskap, trojansk häst, signerad Will***? , olja på pannå, ca 25,5x35 cm