Einar Jolin litografi
2016-09-16
405919
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Svanar, signerad Jolin, 84/360, färglitografi, bildmått ca 54x45 cm