Slaglåsgevär Châtellerault Jules Greuze
2016-09-16
405918
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SLAGLÅSGEVÄR, Frankrike, 1800-tal, lås märkt "Châtellerault Jules Greuze", detaljer i mässing, rak rund pipa, längd ca 130 cm
Patina, lagningar