Damarbetsbord rokokostil
2016-09-17
405913
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAMARBETSBORD, 1900-talets första hälft, rokokostil, fanérat i mahogny, höjd ca 73, 63x46 cm
Skivan med sprickor och fanérskador