Erik Detthow olja
2016-09-20
405911
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ERIK DETTHOW (1888-1952): Ung kvinna i profil, signerad Detthow, olja på pannå, 27x21 cm