Bordslampor mässing
2016-09-16
405814
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par+1 st, 1900-talets andra hälft, fot i mässing, höjd 43 resp. 66 cm
Slitage, senare skärmar