Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par+1 st, 1900-talets andra hälft, mässing, total höjd ca 33 cm, en extra skärm medföljer
Slitage, senare skärmar
405812
2016-09-17