Yrjö Edelmann färglitografi
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Absolut Citron, signerad Y. Edelmann, HC 31/50, färglitografi, 80x60 cm
Kuntoraportti
405800
Päivämäärä:
2016-09-16