Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
KAY BOJESEN, trumslagare och vaktsoldat, bemålat trä, kallstämplade Kay Bojesen copywright Denmark, höjd ca 22 respektive 22,5 cm
Visst slitage
405790
2016-09-16