Matta geometrisk komposition
2016-09-17
405789
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, 1900-talets senare del, geometrisk komposition i lila nyanser, 430x280 cm
Visst slitage, ytsmuts