Torsten Bergmark oljemålning
2016-10-01
405775
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TORSTEN BERGMARK (1920-1996): Självporträtt, signerad och daterad 1964 a tergo, 33x29 cm