Peter Dahl färglitografi
2016-09-16
405709
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Hommage à Garibaldi Lindberg, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, bildmått ca 67x47 cm,
Oramad