Bordslampor mässing
2016-09-16
405660
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 3 st, 1900-talets andra hälft, kulformad fot i mässing, höjd 37-57 cm
Bruksslitage, senare skärmar