Gunnat Janser oljemålning
2016-09-17
405608
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUNNAR JANSER (1919-1989): "Terasser, Pensicola", signerad Janser 62, olja på duk, ca 48 x 54,5 cm