Ljuskrona nyrokoko
2016-09-16
405578
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1800-talets slut, nyrokoko, förgylld stomme, behängd med prismor, diameter ca 52, höjd ca 68 cm