Ljuskrona gustaviansk stil
Klubbat för:
4 600 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
LJUSKRONA, 1900-tal, oscariansk stil, förgylld stomme, 8-armad, behängd med olikslipade prismor delvis droppformade, elektrifierad, diameter ca 49, höjd ca 83 cm
Kuntoraportti
405570
Päivämäärä:
2016-09-16