Tallrikar
2016-09-21
405566
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TALLRIKAR, 2 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, lotusformade, dekor av blommor, diameter ca 23 cm
Nagg, slitage