Taklykta
2016-09-16
405548
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKLYKTA, 1900-talets andra hälft, blyinfattat glas, kupans höjd ca 27 cm
Smärre slitage