Bordsfotogenlampa Gusum
2016-09-16
405536
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GUSUM, bordsfotogenlampa, 18/1900-tal, mässing, klotformad kupa, höjd inklusive linieglas ca 45 cm
Senare kupa, slitage/ smärre buckla